Loading...

Friendship Comes First, Nikole i Truman, Słoneczna Italia 4

Trzy urocze Azjatki i jeden gentleman, niecodzienny klip, zrealizowany w formie mikro filmu, opowiadającego historię, która (podobno) zdarzyła się naprawdę! ;-), A wszystko we włoskim klimacie, który absolutnie uwielbiamy!

Zobaczcie historię Nikole i Trumana!

 

 

W filmie pierwszoplanowe role grają nie tylko Nikole i Truman, ale też ich przyjaciółki: Mandie i SoSo. Jak się zatem domyślacie, realizacja filmu z grupą przyjaciół, wiązała się dla nas z dużą dawką dobrej zabawy, humoru i wielu śmiesznych i sympatycznych wydarzeń, tym bardziej, że dziewczyny zachowywały się przed kamerą bardzo naturalnie!
Poprzez Florencję, Sienę i Rzym, a także Guangzhou (Kanton) w Chinach, przebiegały drogi realizacji filmu, który pozostawił niecodzienne wspomnienia. Mieliśmy też trochę zmian w planie realizacji ze względu na umiłowanie dziewczyn do zakupów ;-), ale nie tracąc czasu, wybraliśmy się w tym czasie na zwiedzanie Rzymu, który zawsze wywiera duże wrażenie i jest dla nas na pewno jednym z najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych na świecie.

Wkrótce na naszym vlogu będzie też krótki backstage z tego nagrania, gdzie nasi aktorzy opowiedzą o swoich wrażeniach, nie tylko z Włoch ale też z Polski, ponieważ nie mogliśmy nie pokazać naszym gościom naszego kraju, więc zaprosiliśmy ich do krótkiej wizyty w Krakowie :-).

Recent comments

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites