hyper_3_people

ZESPÓŁ

 

Hypertex to grupa producentów filmu ślubnego z małopolski, która dotychczas przemierzyła pół świata, robiąc to co umie i lubi robić najbardziej - filmy ślubne.

 

Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęli realizować filmy ślubne przy użyciu technik filmowych i nadal rozumieją, że 100% zaangażowania, słuchanie potrzeb par młodych, unikanie utartych schematów ma kluczowe znaczenie, aby film ślubny był najważniejszą pamiątką w życiu zainteresowanych, tak aby powracanie do niego przez całe lata było niezapomnianą przygodą.

 

Jako pierwsze studio z Polski otworzyli się na najbardziej obiecujący rynek świata, jakim jest Państwo Środka oraz inne fascynujące rejony Azji Południowo – wschodniej.

 

Doświadczenie w filmowaniu uroczystości ślubnych w różnych kulturach, religiach i kontynentach daje szerokie spojrzenie na to, jak ta najważniejsza chwila w życiu jest przeżywana na różnych szerokościach geograficznych, co daje odpowiednią perspektywę, aby realizować filmy w sposób unikalny.

 

Wybierając nasz zespół, zyskują Państwo pewność najwyższej jakości, profesjonalnego podejścia do tematu, wsparcia naszym doświadczeniem na każdym etapie produkcji filmu ślubnego, oraz we wszelkich Państwa pomysłach. Nie jest ważne, Kraków, Warszawa, kosmopolityczny Londyn, klimatyczny Wiedeń, ultranowoczesny Szanghaj, czy urokliwa podkarpacka miejscowość, zawsze główni aktorzy ceremonii są w tym dniu najważniejsi, także dla nas.

 

Nie stawiamy sobie granic, zarówno w znaczeniu twórczym, jak i lokalizacyjnym. Filmujemy na terenie całego globu.

hypertex_china

Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek

Operator kamery / montażysta / efekty specjalneh
https://www.facebook.com/fraitag
Paweł Piszczek

Paweł Piszczek

Operator kamery / montażysta / operator drona