Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Friendship Comes First, Nikole i Truman, Słoneczna Italia

Kategorie: Aktualności,

Trzy urocze Azjatki i jeden gentleman, niecodzienny klip, zrealizowany w formie mikro filmu, opowiadającego historię, która (podobno) zdarzyła się naprawdę! ;-), A wszystko we włoskim klimacie, który absolutnie uwielbiamy!

Zobaczcie historię Nikole i Trumana!

W filmie pierwszoplanowe role grają nie tylko Nikole i Truman, ale też ich przyjaciółki: Mandie i SoSo. Jak się zatem domyślacie, realizacja filmu z grupą przyjaciół, wiązała się dla nas z dużą dawką dobrej zabawy, humoru i wielu śmiesznych i sympatycznych wydarzeń, tym bardziej, że dziewczyny zachowywały się przed kamerą bardzo naturalnie!
Poprzez Florencję, Sienę i Rzym, a także Guangzhou (Kanton) w Chinach, przebiegały drogi realizacji filmu, który pozostawił niecodzienne wspomnienia. Mieliśmy też trochę zmian w planie realizacji ze względu na umiłowanie dziewczyn do zakupów ;-), ale nie tracąc czasu, wybraliśmy się w tym czasie na zwiedzanie Rzymu, który zawsze wywiera duże wrażenie i jest dla nas na pewno jednym z najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych na świecie.

Wkrótce na naszym vlogu będzie też krótki backstage z tego nagrania, gdzie nasi aktorzy opowiedzą o swoich wrażeniach, nie tylko z Włoch ale też z Polski, ponieważ nie mogliśmy nie pokazać naszym gościom naszego kraju, więc zaprosiliśmy ich do krótkiej wizyty w Krakowie :-).

 

Dzień dobry,

nazywam się Paweł Piszczek.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem.

Zarezerwuj termin

SPRAWDŹ TERMIN

lub zadzwoń: +48 601 777 776

Zarezerwuj termin

Nie czekaj, aż wszystkie terminy będą zajęte!
Podaj datę ślubu i sprawdź czy Twój termin jest wolny:

Sprawdzimy wybrany termin, czekaj na kontakt.