Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

O nas

4kontynenty.png

4 kontynenty

16panstw.png

16 państw

118miast.png

118 miast

zadowoleni-klienci.png

100% zadowolonych klientów


20180814-194728-im-c6453.jpg

Przez 10 lat doświadczeń Hypertex Film, wyklarował się zespół pozytywnie zakręconych na punkcie filmu przyjaciół. Naszym celem i misją jest uszczęśliwienie Was pamiątką, która już na zawsze będzie cementować Wasze uczucie. Jeśli by nawet wystąpiły trudniejsze chwile w Waszej wspólnej drodze, to dzięki tym wspomnieniom zawsze po burzy pojawi się słońce :-) Po to właśnie jesteśmy z Wami

CO NAS WYRÓŻNIA

Ten wspaniały czas, w którym pracujemy razem, oznacza terabajty nagranych materiałów, setki tysięcy przemierzonych kilometrów, tysiące uśmiechów, kilogramy sprzętu oraz setki fantastycznych par z rozmaitych krajów, kultur i religii, z którymi mieliśmy wielką przyjemność współpracować.

Dla nas atmosfera pracy jest bardzo ważna, dlatego rozwijająca się przyjaźń całego zespołu, i ciągły rozwój warsztatu i wrażliwości na piękno, pomaga nam tworzyć filmy nasycone emocjami.

Różnorodność pracy w wielu kulturach daje nam szersze spojrzenie na to co trudno uchwytne, pomaga wyjść daleko poza schematy standardowych filmów ślubnych, aby uchwycić to co nienamacalne.


JAKIE SĄ NASZE PARY

Z naszej oferty zwykle korzystają wymagające pary, którym zależy na najwyższej jakości, indywidualnym stylu filmu ślubnego i bardzo dobrej, miłej współpracy.

Nasze stuprocentowe zaangażowanie zwieńczone jest współpracą z parami z wielu krajów, wśród których byli producenci muzyczni (C-Bool), sportowcy (Jakusz Kołodziej – wielokrotny mistrz Polski na żużlu), konsultantki ślubne z agencji Perfect Day (Polska) oraz Xibo (Guangzhou – Chiny), a także przedstawiciele świata biznesu z Azji Południowo – wschodniej i nie tylko.

mmexport1495221262483-full.jpg


Nasze osiągnięcia


Całe nasze umiejętności i doświadczenie
będzie pracować dla CIEBIE!

Skontaktuj się z nami

Paweł Piszczek - Operator kamery, montażysta, podróżnik

Wielkorotnie nagrodzony producent filmu ślubnego, nienaganny esteta filmowy, entuzjasta muzyki.

Interesują mnie przede wszystkim ludzie i ich historie. Uwielbiam łączyć muzykę z obrazem i tym tworzyć intrygującą opowieść. Jestem poszukiwaczem formy, każda historia domga się indywidualnego zobrazowania, dlatego całe serce wkładam w wydobycie naturalności i piękna z każdego ujęcia.
Emocje to to co najbardziej
nakręca film i mnie ;-)

napisz do mnie

Marcin Halski - operator kamery

Drugi reżyser w nagrodzonym projekcie filmowym Tod Machine, kreatywny grafik.

Od zawsze fascynowało mnie piękno, moją namiętnością jest opowiadanie historii obrazem.
Nie jestem typem leżącego na plaży leniucha, Jeśli podróże to takie na których mogę coś kreować – uwielbiam to!
Fascynuje mnie światło oraz zabawa nim podczas filmowania. Zawsze mocno angażuję się w każdy projekt, w końcu robiąc to co kochasz zupełnie się nie męczysz ;-)

napisz do mnie

Krzysztof Piątek

Operator kamery, montażysta efektów specjalnych, programista.

Uwielbiam nowinki techniczne i żadne zagadnienia sprzętowe nie są mi obce. Płynnie poruszam się w świecie kodeków, obiektywów, sterowników i stabilizatorów ;-)
W filmie zwracam uwagę przedwe wszystkim na jakość techniczną ujęć i sekwencji, ale równie ważne dla mnie są też estetyczne walory kadru.
Nigdy nie rozstaję się z aparatem, tym bardziej podczas podróży, które uwielbiam!

napisz do mnie

 

Dzień dobry,

nazywam się Paweł Piszczek.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem.

Zarezerwuj termin

SPRAWDŹ TERMIN

lub zadzwoń: +48 601 777 776

Zarezerwuj termin

Nie czekaj, aż wszystkie terminy będą zajęte!
Podaj datę ślubu i sprawdź czy Twój termin jest wolny:

Sprawdzimy wybrany termin, czekaj na kontakt.